Individuální výuka angličtiny
Překlady
Zuzana Eiglová
Kpt. Jaroše 1019/29
674 01 Třebíč
tel.: 732 729 715
e-mail: eiglova.anglictina@seznam.cz

 

Individuální výuka angličtiny

Nabízím výuku angličtiny individuální formou i v menších skupinách. Mám zkušenosti s výukou angličtiny od úplných začátečníků po pokročilé. Učím děti, studenty i dospělé.

Možnosti výuky:

- pravidelná individuální výuka (každý týden v pravidelnou dobu),

- příprava na maturitu, jazykové zkoušky, pracovní pohovor apod. (intenzivní výuka),

- příprava na nástup do práce např. po mateřské dovolené nebo při přechodu do jiného zaměstnání (intenzivní výuka dle přání a požadavků studenta; přítomnost vašeho malého dítěte při výuce nemusí být překážkou),

- konverzační hodiny před výjezdem do zahraničí apod. (konverzace na téma hotel, cestování, restaurace atd.),

- výuka pomocí Skype nebo e-mailu (všechny druhy výuky mohou probíhat také přes Skype nebo e-mail).

Doporučení ke studiu jazyka:

1. Učte se pravidelně. Stačí krátké zopakování každý den a výsledky budou lepší než při intenzivním, ale nepravidleném studiu.

2. Sledujte svět kolem sebe. Na angličtinu už dnes narazíte na každém kroku. Bude pro vás snadnější, pokud se slovíčko naučíte díky své oblíbené písničce, filmu nebo třeba výrobku, než kdybyste se ho složitě učili "ze slovníku". Sledujte filmy v originálním znění, čtěte anglické časopisy, soustřeďte se na texty písniček.

3. Nebojte se chyb. Žádný učený z nebe nespadl a důležitější je to, že máte snahu se domluvit, než to, aby byla vaše anličtina naprosto bezchybná.

4. Nevzdávejte to. I když toho na vás někdy bude příliš, časem se vám probraná látka v hlavě "rozleží" a s problémem se nakonec poperete.

5. Učení je zábava. Využijte příležitost, dozvědět se něco víc o svátcích, zvyklostech a povaze anglicky mluvících cizinců. Uvidíte, že si u učení můžete užít spoustu legrace.